Sieci społecznościowe
Zadzwoń

ZADZWOŃ! Kom. +48 (601) 714 562

Regeneracja zacisków hamulcowych Renault Megane II Scenic II

Regeneracja zacisków hamulcowych Renault Megane II Scenic II

Regeneracja zacisków hamulcowych RENAULT Megane II Scenic II – szczegóły usługi

Regeneracja zacisków hamulcowych renaultPrezentowany zacisk jest produktem oryginalnym firmy LUCAS sygnowanym przez RENAULT. Aluminiowa obudowa jest poddawana obróbce mechanicznej i chemicznej na specjalnych urządzeniach, następnie pokryta powłoką antykorozyjną, jak również żaroodporną. Tłok, odpowietrznik, elementy gumowe są nowe. Wymieniony jest również trzpień dźwigni ręcznego hamulca wraz z ułożyskowaniem. Jest to newralgiczny punkt tych zacisków, który powoduje z początku ciężką pracę dźwigni, następnie wyciek płynu hamulcowego. Na produkt udzielamy jeden rok gwarancji na piśmie. Zacisk pasuje do Megane II, Kombi, Scenic II od roku 2002.

Regeneracja zacisków hamulcowych renault  Regeneracja zacisków hamulcowych renault  Regeneracja zacisków hamulcowych renault

Regeneracja zacisków hamulcowych – zasady sprzedaży

Regeneracja zacisków hamulcowych może być wykonana przez naszą firmę na dwa sposoby, mianowicie :

można wysłać swój zacisk hamulcowy na adres :

Regeneracja Zacisków Furdal,
72-123 Kliniska Wielkie
ul. Pogodna 1

lub do paczkomatu INPOST o oznaczeniu KSV01M

wtedy nie musimy wpłacać kaucji.

można również skorzystać z opcji wysłania zacisku hamulcowego po regeneracji przez nas, na wskazany przez Państwa adres, z tą różnicą, że trzeba w formie przedpłaty przelać 60 zł jako kaucję zwrotną. Kwota dotyczy 1 szt. Kaucja zostaje zwrócona klientowi na wskazane konto, kiedy zostanie zwrócony Państwa stary oryginalny (taki jak montuje producent auta) zacisk nadający się do regeneracji (nie spawany, nie pocięty, nie uszkodzony mechanicznie, nie urwany odpowietrznik, nie uszkodzony gwint w obudowie w który wkręcony jest odpowietrznik). Czas na zwrot zacisku do 10 dni. Zacisk przesyłacie Państwo na własny koszt. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych!

Do kwoty za regenerację należy doliczyć 25 zł za opakowanie oraz przesyłkę.

Poniżej podane jest konto na które należy wpłacać kwotę za regenerację i przesyłkę oraz kaucję :

Marek Furdal
16 1140 2004 0000 3702 7633 7988

Nie wystawiam faktur VAT. Na życzenie klienta wystawiam tylko rachunek uproszczony.

Other Posts